Výsledky

TOP VÝSLEDKY

1. místo - mistrovství Katalánka - IRONMAN

2. místo - mistrovství Španělska (4-120-30)

2. místo - Akademické MS (týmy)

10. místo - ME v dlouhém triatlonu - ETU


Osobní rekordy:

IRONMAN ROTH - 8:44:51

IRONMAN 70,3 ZELL AM SEE - 4:04:51

2017

IRONMAN 70,3:

1. Hamrman

3. Interval Račice


KRÁTKÝ TRIATLON:

1. Povrly

1. Poděbradský triatlon (3. Celk)

1. Sokolský triatlon


DUATLON:

1. Újezdský duatlon (3. Celk)


OSTATNÍ ZÁVODY: 

1. -  časovka 25km + běh 10km

2. - běžecký kros 10km


2016

HALF IRONMAN - Světová série

(1,9km - 90km - 21,1km)

6. místo Zell am See (kat.)


HALF IRONMAN

(1,9km - 90km - 21,1km ) 

1. místo - Hopman triatlon

2. místo - Hamrman

2. místo - Račice


KRÁTKÝ TRIATLON 

1. místo - Poděbrady - bezhákový 

1. místo - Mlékojedy - MTB

2. místo - Povrly


CYKLOKROS

1. místo - Hostivař -UAC

3. místo - Klíčany - UAC

4. místo - Terezín

6. místo - ČP Masters Jabkenice


OSTATNÍ ZÁVODY 

1. místo - časovka + běh

3. místo - časovka - 26km

2. místo - běžecký kros - 10km

3. místo - běžecký kros - 10km

2015

HALF IRONMAN - Světová série

(1,9km - 90km - 21,1km ) 

5. místo - LUCEMBURSKO (nominace na MS) 

23. místo - MISTROVSTVÍ SVĚTA v Zell Am See (kat) 


HALF IRONMAN

(1,9km - 90km - 21,1km ) 

4. místo - HAMRMAN 


KRÁTKÝ TRIATLON 

1. místo - SOKOLSKÝ TRIALTON (13-té vítězství) 

2. místo - Mosazný muž (soupeř si zkrátil trať!) 

1. místo - Beach park triatlon 


OSTATNÍ ZÁVODY 

1. místo - časovka + běh 

3. místo - časovka - 26km (Jabkenice) 

3. místo - běžecký kros - 10km (Jabkenice) 

5. místo - časovka 13,5km (Bášť) 

2. místo - běžecký kros - 10km (Lobkovice) 

2. místo - běžecký kros - 10km (Mělník)

2014

IRONMAN

(3,8km - 180km - 42,2km) 

2. místo - Mistrovství Katalánska v dlouhém triatlonu (8:54) 

2. místo - IRONMAN BIGMAN (9:05) 


HALF IRONMAN

(1,9km - 90km - 21,1km ) 

2. místo - DOKSYRACE 

16. místo - CZECHMAN (astma mi nedovoluje závodit naplno) 


KRÁTKÝ TRIATLON 

1. místo - SOKOLSKÝ TRIALTON (12-té vítězství) 

1. místo - MOSAZNÝ MUŽ - závod s povoleným hákem 

2. místo - TRIAS TRIATHLON - závod s povoleným hákem 

3. místo - PRAŽSKÝ TRIATLON - závod s povoleným hákem 

4. místo - GLASSMAN TRIATLON - defekt zadního kola !!! 


OSTATNÍ ZÁVODY 

10. místo - Houštecký cyklomaraton (82km) 

1. místo - časovka + běh 

3. místo - časovka - 26km 

4. místo - běžecký kros - 10km 

1. místo - X-duatlon (3km - 26km - 2km)