Životopis

Rok narození: 1977

Místo: Brandýs nad Labem 

Bydliště: NERATOVICE 

Výška: 189cm 

Váha: 82kg 

Vzdělavací povinnosti jsem začal naplňovat v r. 1983 v Základní škole v Neratovicích. V této škole jsem absolvoval devět let povinné školní docházky. Po základní škole jsem nastoupil do SOU Neratovice. Na tomto učilišti jsem se po třech letech a absolvování závěrečné zkoušky vyučil obráběčem kovů pro universální obrábění (dokonce jsem vystudoval se samými jedničkami včetně závěrečných zkoušek). 

Posléze jsem pokračoval v dvouletém strojním nástavbovém studiu, kde jsem úspěšně odmaturoval v roce 1997. Po maturitě jsem neotálel a splnil podmínky pro přijetí na FTVS UK- Fakulta tělesné výchovy a sportu. Zde jsem získal v předmětu specializace triatlon i licenci trenéra 2.tř. 

Na FTVS UK jsem pobýval až do roku 2004, kdy jsem školu po úspěšné obhajobě diplomové práce a splnění státních závěrečných zkoušek opustil. Závěrem dodávám, že na celou svou studijní pouť vždy budu vzpomínat v tom nejlepším-krásná studentská léta. 


Vzdělání 

1997 - 2004 Universita Karlova, Praha, Fakulta tělesné výchovy a sportu - specializace TRIATLON 

1995 - 1997 Střední odborné učiliště, Neratovice-nástavbové studium v oboru provozní technika 

1992 - 1995 Střední odborné učiliště, Neratovice-vyučen v oboru Obráběč kovů pro universální obrábění 

1983 - 1992 Základní škola, Neratovice, 


Sportovní vývoj 

Od mládí jsem byl veden k aktivnímu způsobu života a zalíbilo se mi to natolik, že jsem přijal pohyb, jako vynikající náplň volného času. Od 6. let jsem brázdil po okolních fotbalových hřištích jako mladý "nadějný" fotbalista. V dorostu jsem přestoupil do Neratovické fotbalové koridy, kde jsem 3 roky hrával nejvyšší dorosteneckou soutěž 

Od roku 1999 jsem však přešel na kombinaci studium a vytrvalostní trojboj - triatlon. Našel jsem si v této kombinaci takové zalíbení, že se mi podařilo dostudoval FTVS UK (takže můžu používat před jménem tři písmenka Mgr.) a stále také brouzdám jako triatlonista, dnes už vlastně po celém světě :o). 

Více o mém počínání od startovní čáry až po krásné cílové finiše v sekci VÝSLEDKY :o) 


Ocenění:

2002 Hlavní cena Českého klubu Fair Play - ZDE

2002 plaketa Českého červeného kříže za záchranu lidského života 

2002 Oskar za lidskost a statečnost


Jazyky 

angličtina - dobře, španělština - začátečník